Organy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu w kadencji 2010-2013
Rada OIRP w Toruniu
Prezydium Rady
- Stefan Mucha – Dziekan
- Ryszard Wilmanowicz – Wicedziekan
- Wiesław Woźniak – Wicedziekan
- Agnieszka Laskowska - Skarbnik
- Joanna Górska - Sekretarz
- Elżbieta Cichocka - Przewodnicząca Komisji ds. Szkolenia Zawodowego
- Joanna Wierzchowska - Przewodnicząca Komisji Wykonywania Zawodu
Pozostali Członkowie Rady
- Jacek Konarski - Przewodniczący Komisji ds. Integracji Środowiska Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich
- Jolanta Chmielewska - Przewodnicząca Okręgowego Zespołu Wizytatorów
- Magdalena Chylewska – Dudkiewicz
- Małgorzata Derendarz
- Marta Jaworska
- Marcin Moraczewski - Przewodniczący Komisji ds. Informatyzacji Izby
- Jarosław Ostrowski
- Damian Pakulski
- Marcin Radomski
- Beata Szarłat - Niedzielska
- Romuald Wojak - Okręgowy Rzecznik Kapituły „Funduszu Seniora”
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny
- Wiesława Jurkiewicz-Konieczka - Przewodnicząca
- Michał Łukasik– Zastępca Przewodniczącej
- Olaf Brymora
- Bronisław Derendarz
- Wojciech Gorczyca
- Małgorzata Hinc
- Aneta Hys
- Iwona Kotowska
- Danuta Kryczko
- Anna Piątkowska
- Katarzyna Skarżyńska
- Dorota Sylwestrzak
- Rafał Śnieżawski
- Olga Wacławik
- Marek Wiśniewski
Okręgowa Komisja Rewizyjna
- Ewa Radomska - Przewodnicząca
- Hanna Pyrczak – Zastępca Przewodniczącej
- Anna Grudzień
- Grzegorz Góral
- Szymon Suchocki
Delegaci na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych
- Antoni Barcikowski
- Tomasz Brzezicki
- Jolanta Chmielewska
- Marta Jaworska
- Piotr Pierzkalski
- Marcin Radomski
- Ryszard Wilmanowicz
- Wiesław Woźniak
Rzecznik Dyscyplinarny
- Piotr Pierzkalski
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
- Danuta Banaszczuk
- Tomasz Józef Wiśniewski
Rzecznik Prasowy Izby
- Radosław Cieciórski
Przedstawiciel aplikantów radcowskich
- Sebastian Brymora
Delegaci na Zgromadzenie O.I.R.P. w Toruniu
- Marek Antonowicz
- Danuta Banaszczuk
- Zofia Baranowska
- Antoni Barcikowski
- Izabela Błaszkiewicz
- Krzysztof Borowski
- Aleksandra Brodnicka
- Stanisław Brylski
- Olaf Brymora
- Marcin Brzdęk
- Tomasz Brzezicki
- Bartłomiej Brzozowski
- Monika Budziejko
- Sergiusz Chęsy
- Jolanta Chmielewska
- Ryszard Chojnacki
- Magdalena Chylewska – Dudkiewicz
- Elżbieta Cichocka
- Radosław Cieciórski
- Sławomir Czerwiński
- Bożena Daniluk – Borowicz
- Małgorzata Derendarz
- Bronisław Derendarz
- Anna Elert
- Anna Falkowska
- Ewa Falkowska
- Wojciech Gorczyca
- Hanna Gosek – Kowalewska
- Grzegorz Góral
- Joanna Górska
- Arkadiusz Górski
- Małgorzata Grabowska
- Anna Grudzień
- Małgorzata Hinc
- Aneta Hys
- Marcin Iwicki
- Olgierd Jabłoński
- Dariusz Jankowski
- Marta Jaworska
- Józef Jesionowski
- Wiesława Jurkiewicz - Konieczka
- Bolesław Kaczmarek
- Olga Kaczmarek – Graczyk
- Krzysztof Kinder
- Artur Kołcz
- Jacek Konarski
- Marcin Kondej
- Iwona Kotowska
- Wiesława Kowalczyk
- Danuta Kryczko
- Andrzej Kus
- Krzysztof Lange
- Agnieszka Laskowska
- Dagmara Lewek
- Iwona Lisewska
- Michał Łukasik
- Dorota Majewska
- Ireneusz Malerowicz
- Janusz Mikołajewski
- Mirosław Montowski
- Marcin Moraczewski
- Wanda Mosakowska
- Stefan Mucha
- Jarosław Ostrowski
- Damian Pakulski
- Grażyna Pałasz
- Anna Piątkowska
- Piotra Pierzkalski
- Hanna Przywitowska
- Hanna Pyrczak
- Ewa Radomska
- Wiesław Radomski
- Marcin Radomski
- Wojciech Rębiałkowski
- Adrianna Sanetra
- Arkadiusz Saran
- Katarzyna Skarżyńska
- Błażej Snochowski
- Zofia Spisz
- Ewa Stefańska
- Michał Stronikowski
- Aleksandra Suchocka
- Szymon Suchocki
- Dorota Sylwestrzak
- Beata Szarłat – Niedzielska
- Mirosław Szczawiński
- Sławomir Szkudlarz
- Katarzyna Śliwińska
- Rafał Śnieżawski
- Jerzy Trescher
- Agnieszka Uniowska
- Olga Wacławik
- Joanna Wierzchowska
- Ryszard Wilmanowicz
- Marek Wiśniewski
- Tomasz Józef Wiśniewski
- Romuald Wojak
- Kinga Wołowska
- Wiesław Woźniak
- Małgorzata Wronecka
- Lila Zduńska
- Magdalena Zielińska
- Izbella Ziemblicka
- Romana Ziółkowska