tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Radcy >> Oferty Pracy >> Współpraca z prawnikiem/aplikantem radcowskim/radcą prawnym w Toruniu (16.07.2018)

Współpraca z prawnikiem/aplikantem radcowskim/radcą prawnym w Toruniu (16.07.2018)

Kancelaria Prawnicza BSZ Legal, w związku z poszerzaniem zespołu, zatrudni lub nawiąże współpracę z prawnikiem/aplikantem radcowskim/radcą prawnym w Toruniu
Do obowiązków zatrudnionego należało będzie m.in.: bieżąca pomoc w obsłudze prawnej przedsiębiorców, analiza umów handlowych i przygotowywanie ich projektów, sporządzanie analiz, informacji i opinii prawnych z zakresu prawa handlowego, gospodarczego, a także prawa pracy i prawa administracyjnego, zastępstwo przed sądami i organami administracji, sporządzanie pism przedprocesowych i procesowych.

Wymagania:

- ukończone studia prawnicze; status aplikanta lub posiadanie uprawnień zawodowych radcy prawnego;
- znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego, w tym terminologii prawniczej, dobrze widziana znajomość drugiego języka, najlepiej angielskiego lub rosyjskiego;
- doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, sporządzaniu opinii i prowadzeniu spraw sądowych;
ponadprzeciętna znajomość prawa handlowego;
- dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy przede wszystkim:

- możliwość zdobywania nowego doświadczenia i poszerzenia wiedzy prawniczej,
- pracę w dynamicznym zespole prawników zorientowanych na świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie;
- wsparcie innych prawników kancelarii;
- konkurencyjne wynagrodzenie, składające się z części zasadniczej i dodatkowej, uwzględniającej zaangażowanie w rozwiązywanie powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną, na n/w adresy:

kancelaria@bszlegal.pl lub sadowski@bszlegal.pl

Nadto przesyłając aplikację Kandydat składa oświadczenie, iż:
Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą Radca Prawny Karol Sadowski adres ul. Konopnickiej 27/1 87-100 Toruń, w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Kancelaria Prawnicza Radca Prawny Karol Sadowski adres ul. Konopnickiej 27/1 87-100 Toruń, NIP: 7441595405. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: sadowski@bszlegal.pl