tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Radcy >> Oferty Pracy >> Współpraca z aplikantem radcowskim lub radcą prawnym - Toruń (15.05.2018)

Współpraca z aplikantem radcowskim lub radcą prawnym - Toruń (15.05.2018)

WSPÓŁPRACA Z APLIKANTEM RADCOWSKIM LUB RADCĄ PRAWNYM– Kancelaria w Toruniu

Kancelaria Radców Prawnych Kus & Mikołajczyk z siedzibą w Toruniu, podejmie współpracę z aplikantem radcowskim lub radcą prawnym.

Poniżej przedstawiamy ogólnie zdefiniowany zakres zadań dla aplikanta w naszej Kancelarii:

  • wykonywanie zadań obsługi prawnej z szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz prawa pracy (doświadczenie w obsłudze działów HR, będzie atutem);
  • wsparcie zespołu Kancelarii w bieżących sprawach;
  • analizy dokumentów, opracowywanie opinii;
  • opracowywanie pism procesowych, wsparcie w postępowaniach sądowych czy administracyjnych;
  • wsparcie w kontaktach z klientami Kancelarii;
  • analizy i negocjowanie umów w obrocie gospodarczym;
  • inne zadania zlecane na bieżąco wedle potrzeb Kancelarii.

Od kandydata oczekujemy:

  • praktycznej znajomości j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych;
  • zdolności logicznego i analitycznego myślenia oraz dokładności w realizowaniu zadań;
  • otwarcia do pracy z klientami biznesowymi.

Oferujemy dobre warunki współpracy i jej podjęcie w jak najszybciej możliwym terminie. Prowadzenie działalności gospodarczej będzie atutem choć inne formy współpracy nie są wykluczone.

CV wraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres email kancelaria@kmlaw.pl.

Składane do nas dokumenty prosimy o opatrzyć klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach przez Kancelarię Radców Prawnych s.c. Andrzej Kus, Tomasz Mikołajczyk z siedzibą w Toruniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) oraz aktów ją zastępujących”.