tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Radcy >> Oferty Pracy >> Praca w Kancelarii -Sopot (1.09.2017)

Praca w Kancelarii -Sopot (1.09.2017)

Utworzono: piątek, 01, wrzesień 2017

Kancelaria prawna VIRTUS R. Aleksandrowicz & D. Makowski z siedzibą w Sopocie nawiąże współpracę z radcą prawnym lub aplikantem III roku aplikacji radcowskiej.

Miejsce pracy: Sopot

Wymagania:
radca prawny lub aplikant III roku aplikacji wpisany na listę radców prawnych,
doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym przedsiębiorcy, w szczególności doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych,
bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, postępowania cywilnego,
umiejętność stosowania wiedzy prawniczej w praktyce, łatwość uczenia się,
komunikatywność,
umiejętności samodzielnej pracy i pracy pod presją czasu,
doskonała organizacja pracy, pracowitość i odpowiedzialność, samodzielność i punktualność
nienaganna kultura osobista,
prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
udział w rozprawach sądowych,
bieżąca obsługa prawna dla Klientów Kancelarii,
sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych i innych.

Oferujemy:
interesującą pracę w młodym i zgranym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego,
dużą różnorodność prowadzonych spraw

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie o pracę „” na adres e-mail Kancelarii: virtus@virtus-sopot.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.