tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Radcy >> Oferty Pracy >> Praca dla Radcy(22.10.2019)

Praca dla Radcy(22.10.2019)

Kancelaria nawiąże współpracę

Kogo szukamy?

Posiadającego uprawnienia zawodowe radcę prawnego - team leadera zespołu w butikowej kancelarii w Warszawie działającej na rynku krajowym i zagranicznym. Praca na rzecz wszelkich możliwych branż kreatywnych i nie tylko.

Wymagania:

- tytuł radcy prawnego 

- biegła znajomość prawniczego języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego, tureckiego lub rosyjskiego)

- chęć nawiązania współpracy na zasadach b2b

- doświadczenie w branży prawniczej zdobywane podczas studiów oraz aplikacji - w szczególności doświadczenie dotyczące obsługi którejkolwiek z poniższych branż: instytucji kultury, mediów, jak również klientów z szeroko pojętego zakresu prawa karnego (w tym międzynarodowego), prawa celnego UE, doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów z rynku FMCG/podmiotów z rynków spożywczych oraz agencji reklamowych, a także podmiotów z rynku finansowego i ubezpieczeniowego,

- miłe widziane minimum roczne doświadczenie zawodowe, po zdobyciu tytułu zawodowego - w tym w szczególności w odniesieniu do zarządzania zespołem.

Dystans do siebie i poczucie humoru cechują nasz zespół - poszukujemy osób, które będą dobrze czuły się w naszym towarzystwie oraz w których towarzystwie będziemy dobrze czuli się i my jak i nasi klienci, którzy lubią do nas wpadać również na kawę i small talks. Mówimy głośno, śmiejemy się jeszcze głośniej, lubimy się integrować. Pomagamy sobie w różnych sprawach również poza kancelaryjnych. Niektórzy z nas przychodzą do pracy z pieskami - uwielbiamy zwierzęta, kulinaria, piękne wnętrza, sztukę - we wszystkich jej odmianach - i artystów, których spore grono reprezentujemy.

Rozwijamy się szybko - na miarę rozwoju naszych klientów i potrzebujemy członka zespołu, który będzie chciał rozwijać z nami Kancelarię.

Oprócz posiadania merytorycznego doświadczenia zwracamy uwagę na następujące cechy:

- umiejętność  szybkiego uczenia się, ale przede wszystkim logicznego - analitycznego i synkretycznego myślenia,

- zaangażowanie i rzetelne podejście do pracy, - umiejętność  szybkiej adaptacji do współpracy w nowym zespole,

- doskonałe umiejętności komunikacyjne wobec klientów oraz członków zespołu,

- dobre zarządzanie czasem - zadaniowe podejście do określonych czynności,

- umiejętność delegowania zadań i ich egzekwowania,

- umiejętność wykonywania delegowanych zadań oraz wyczucie co do konieczności przejęcia pewnych zadań (o ile inny członek zespołu nie jest w stanie im sprostać),

- umiejętność rozwiązywania problemów,

- odpowiedzialność za całokształt powierzonych zadań,

- umiejętność podejmowania samodzielnie decyzji przy ważeniu interesów klienta i umiejętność zastosowania adekwatnych środków prawnych do oczekiwanego celu,

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- umiejętność współpracy z ludźmi z branż kreatywnych (przydatna, niemniej niekonieczna o ile kandydat spełnia pozostałe warunki),

Uwaga!

W ramach współpracy oferujemy również przepięknie wyposażone, w bardzo wysokim standardzie, 72-metrowe służbowe mieszkanie -  w zabytkowej kamienicy usytuowanej 30 metrów od biura oraz miejsce parkingowe. Z uwagi na specyficzną aranżację (otwarta przestrzeń, otwarta kuchnia, sypialnia, salon, garderoba, łazienka) oraz fakt, że apartament mieści się na 3 piętrze (bez windy) mieszkanie nadaje się raczej dla singla lub pary - o ile kwestie te nie będą przeszkadzały współpracownikowi nie widzimy problemu, aby mieszkanie zasiedlili również mali lokatorzy lub zwierzęta :)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na office@aptandright.com