Organy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu w kadencji 2013-2016
Prezydium Rady:
- Stefan Mucha – Dziekan
- Ryszard Wilmanowicz – Wicedziekan
- Jolanta Chmielewska – Wicedziekan
- Agnieszka Laskowska-Hulisz - Skarbnik
- Joanna Górska - Sekretarz
- Elżbieta Cichocka
- Joanna Wierzchowska
Pozostali Członkowie Rady
- Radosław Cieciórski
- Monika Czarnomska
- Małgorzata Derendarz
- Marta Jaworska
- Jacek Konarski
- Iwona Kotowska
- Marcin Moraczewski
- Jarosław Ostrowski
- Damian Pakulski
- Marcin Radomski
- Beata Szarłat-Niedzielska
- Wiesław Woźniak
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny
- Łukasik Michał-Przewodniczący
- Sylwestrzak Dorota
- Brymora Olaf
- Gorczyca Wojciech
- Derendarz Bronisław
- Kryczko Danuta
- Chrzczonowicz Piotr
- Izdebski Rafał
- Skarżyńska Katarzyna
- Leciak Michał
- Midura Paweł
- Skręt Małgorzata
Okręgowa Komisja Rewizyjna
- Radomska Ewa
- Pyrczak Hanna
- Grudzień Anna
- Kozińska Joanna
- Suchocki Szymon
Rzecznik Dyscyplinarny
- Pierzkalski Piotr
Okręgowy Zespół Wizytatorów
- Beata Szarłat-Niedzielska - Przewodnicząca
- Monika Budziejko - Zastępca Przewodniczącej
- Antoni Drewniak - członek
- Sławomir Szkudlarz - członek
- Wiesław Woźniak - członek
- Grzegorz Sztandarski - członek
Komisja Wykonywania Zawodu
- Joanna Wierzchowska - Przewodnicząca
- Hanna Leszczyńska - członek
- Jolanta Przybyszewska - członek
- Monika Budziejko - członek
- Dorota Grabczyńska - członek
- Bolesław Kaczmarek - członek
- Damian Pakulski - członek
- Iwona Kotowska - członek
Komisja do spraw Aplikantów
- Stefan Mucha
- Ryszard Wilmanowicz
- Dorota Sylwestrzak
Komisja ds. Szkolenia Zawodowego
- Elżbieta Cichocka - Przewodnicząca
- Agnieszka Laskowska - Hulisz - członek
- Magdalena Chylewska - Dudkiewicz - członek
Komisja ds. Promocji Zawodu
- Łukasz Sobolewski - Przewodniczący
- Katarzyna Noskowicz - członek
- Dominika Zmuda Trzebiatowska - członek
- Agnieszka Wasita - członek
Komisja ds. Integracji Środowiska Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich
- Małgorzata Derendarz - Przewodnicząca
- Arkadiusz Myrcha - członek
- Małgorzata Skręt - członek
- Kacper Szmak - członek
Komisja ds. Informatyzacji Izby
- Marcin Moraczewski - Przewodniczący
- Miłosz Sucharski - członek
- Łukasz Sobolewski - członek
Rzecznik Prasowy Izby
- Agnieszka Regel-Brajsa
Przedstawiciele w krajowych władzach samorządu:
Członkowie komisji i komitetów KRRP:
Członek Wyzszego Sądu Dyscyplinarnego KRRP:
Członek Wyższej Komisji Rewizyjnej:
|
Rzecznik Prasowy Izby
- Agnieszka Regel-Brajsa
Delegaci na X Krajowy Zjazd Radców Prawnych
- Laskowska-Hulisz Agnieszka
- Stefańska Ewa
- Barcikowski Antoni
- Brzezicki Tomasz
- Wierzchowska Joanna
- Radomski Wiesław
- Woźniak Wiesław
Delegaci na Zgromadzenie OIRP w Toruniu
ANTONOWICZ MAREK
BANASZCZUK DANUTA
BARCIKOWSKI ANTONI
BIENIEK PIOTR
BŁASZKIEWICZ IZABELA
BOCIANIAK EDYTA
BRYMORA OLAF
BRZDĘK MARCIN
BRZEZICKI TOMASZ
BRZOZOWSKI BARTŁOMIEJ
BUDZIEJKO MONIKA
CĘDROWSKI JACEK
CHMIELEWSKA JOLANTA
CHRZCZONOWICZ PIOTR
CHYLEWSKA-DUDKIEWICZ MAGDALENA
CICHOCKA ELŻBIETA
CIECIÓRSKI RADOSŁAW
CIECIURA PAWEŁ
CZARNOMSKA MONIKA
CZERWIŃSKI SŁAWOMIR
DERENDARZ BRONISŁAW
DERENDARZ MAŁGORZATA
DOBRZENIECKI KAROL
FELIŃCZAK ARKADIUSZ
GAICKI DARIUSZ
GATYŃSKA ALEKSANDRA
GIERAT ARKADIUSZ
GORCZYCA WOJCIECH
GOSEK-KOWALEWSKA HANNA
GÓRSKA JOANNA
GÓRSKI ARKADIUSZ
GRABCZYŃSKA DOROTA
GRUDZIEŃ ANNA
GRUSZKOWSKI JACEK
IWICKI MARCIN
IZDEBSKI RAFAŁ
JABŁOŃSKI OLGIERD
JANKOWSKI DARIUSZ
JAWORSKA MARTA
JURKIEWICZ-KONIECZKA WIESŁAWA
KANIEWSKA ANNA
KLIMEK MARIUSZ
KOŁCZ ARTUR
KONARSKI JACEK
KONDEJ MARCIN
KONOPCZYŃSKA WIESŁAWA
KOTOWSKA IWONA
KOZIŃSKA JOANNA
KOZŁOWSKI KAZIMIERZ
KRYCZKO DANUTA
KUS ANDRZEJ
LANGE KRZYSZTOF
LASKOWSKA-HULISZ AGNIESZKA
LECIAK MICHAŁ
LESZCZYŃSKA HANNA
LISEWSKA IWONA
LISIŃSKA JUSTYNA
ŁUKASIK MICHAŁ
MIDURA PAWEŁ
MORACZEWSKI MARCIN
MROCZKOWSKI TOMASZ
MUCHA STEFAN
MÜLLER DAMRAWA
MYRCHA MAGDALENA
NOWODWORSKI ARKADIUSZ
ORŁOWSKA ANNA
OSTROWSKI JAROSŁAW
PAKULSKI DAMIAN
PAŁASZ GRAŻYNA
PIERZKALSKI PIOTR
PRZYBYSZEWSKA JOLANTA
PRZYSTUPA ŁUKASZ
PYRCZAK HANNA
RADOMSKA EWA
RADOMSKI MARCIN
RADOMSKI WIESŁAW
RADYŃSKI WOJCIECH
RAKOWICZ ANDRZEJ
REGEL-BRAJSA AGNIESZKA
ROLIRAD TOMASZ
RYNKOWSKI ADRIAN
SARAN ARKADIUSZ
SEKUŁA WOJCIECH
SIENKIEWICZ KATARZYNA
SKARŻYŃSKA KATARZYNA
SKRĘT MAŁGORZATA
STEFAŃSKA EWA
STRONIKOWSKA BEATA
STRONIKOWSKI MICHAŁ
SUCHOCKA ALEKSANDRA
SUCHOCKI SZYMON
SYLWESTRZAK DOROTA
SZARŁAT-NIEDZIELSKA BEATA
SZCZAWIŃSKI MIROSŁAW
SZKUDLARZ SŁAWOMIR
ŚLIWIŃSKA KATARZYNA
ŚNIEŻAWSKI RAFAŁ
WACŁAWIK OLGA
WASITA AGNIESZKA
WIERZCHOWSKA JOANNA
WILMANOWICZ RYSZARD
WIŚNIEWSKI MAREK
WIŚNIEWSKI TOMASZ JÓZEF
WOJAK ROMUALD
WOŁOWSKA KINGA
WOŹNIAK WIESŁAW
WÓJTOWICZ ANALIDA
WRONECKA MAŁGORZATA
ZAGÓRSKA JOLANTA
ZIEMBLICKA IZABELLA
ZIEMIAK MICHAŁ
ZIÓŁKOWSKA ROMANA