tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> O izbie >> Organy >> Poprzednie Kadencje >> Organy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu w kadencji 2010-2013

Organy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu w kadencji 2010-2013

Rada OIRP w Toruniu

Prezydium Rady

  • Stefan Mucha – Dziekan (dziekan@torun.oirp.pl)
  • Ryszard  Wilmanowicz – Wicedziekan
  • Wiesław Woźniak – Wicedziekan
  • Agnieszka Laskowska - Skarbnik
  • Joanna Górska - Sekretarz
  • Elżbieta Cichocka - Przewodnicząca Komisji ds. Szkolenia Zawodowego
  • Joanna Wierzchowska - Przewodnicząca Komisji Wykonywania Zawodu

Pozostali Członkowie Rady

  • Jacek Konarski - Przewodniczący Komisji ds. Integracji Środowiska Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich
  • Jolanta Chmielewska - Przewodnicząca Okręgowego Zespołu Wizytatorów
  • Magdalena Chylewska – Dudkiewicz
  • Małgorzata Derendarz
  • Marta Jaworska
  • Marcin Moraczewski - Przewodniczący Komisji ds. Informatyzacji Izby
  • Jarosław Ostrowski
  • Damian Pakulski
  • Marcin Radomski
  • Beata Szarłat - Niedzielska
  • Romuald Wojak - Okręgowy Rzecznik Kapituły „Funduszu Seniora”

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

  • Wiesława Jurkiewicz-Konieczka - Przewodnicząca
  • Michał Łukasik– Zastępca Przewodniczącej
  • Olaf Brymora
  • Bronisław Derendarz
  • Wojciech Gorczyca
  • Małgorzata Hinc
  • Aneta Hys
  • Iwona Kotowska
  • Danuta Kryczko
  • Anna Piątkowska
  • Katarzyna Skarżyńska
  • Dorota Sylwestrzak
  • Rafał Śnieżawski
  • Olga Wacławik
  • Marek Wiśniewski

Okręgowa Komisja Rewizyjna

  • Ewa Radomska - Przewodnicząca
  • Hanna Pyrczak – Zastępca Przewodniczącej
  • Anna Grudzień
  • Grzegorz Góral
  • Szymon Suchocki

Delegaci na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych

  • Antoni Barcikowski
  • Tomasz Brzezicki
  • Jolanta Chmielewska
  • Marta Jaworska
  • Piotr Pierzkalski
  • Marcin Radomski
  • Ryszard Wilmanowicz
  • Wiesław Woźniak

Rzecznik Dyscyplinarny

  • Piotr Pierzkalski

Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego

  • Danuta Banaszczuk
  • Tomasz Józef Wiśniewski

Rzecznik Prasowy Izby

  • Radosław Cieciórski

Przedstawiciel aplikantów radcowskich

  • Sebastian Brymora

Delegaci na Zgromadzenie O.I.R.P. w Toruniu

  • Marek Antonowicz
  • Danuta Banaszczuk
  • Zofia Baranowska
  • Antoni Barcikowski
  • Izabela Błaszkiewicz
  • Krzysztof Borowski
  • Aleksandra Brodnicka
  • Stanisław Brylski
  • Olaf Brymora
  • Marcin Brzdęk
  • Tomasz Brzezicki
  • Bartłomiej Brzozowski
  • Monika Budziejko
  • Sergiusz Chęsy
  • Jolanta Chmielewska
  • Ryszard Chojnacki
  • Magdalena Chylewska – Dudkiewicz
  • Elżbieta Cichocka
  • Radosław Cieciórski
  • Sławomir Czerwiński
  • Bożena Daniluk – Borowicz
  • Małgorzata Derendarz
  • Bronisław Derendarz
  • Anna Elert
  • Anna Falkowska
  • Ewa Falkowska
  • Wojciech Gorczyca
  • Hanna Gosek – Kowalewska
  • Grzegorz Góral
  • Joanna Górska
  • Arkadiusz Górski
  • Małgorzata Grabowska
  • Anna Grudzień
  • Małgorzata Hinc
  • Aneta Hys
  • Marcin Iwicki
  • Olgierd Jabłoński
  • Dariusz Jankowski
  • Marta Jaworska
  • Józef Jesionowski
  • Wiesława Jurkiewicz - Konieczka
  • Bolesław Kaczmarek
  • Olga Kaczmarek – Graczyk
  • Krzysztof Kinder
  • Artur Kołcz
  • Jacek Konarski
  • Marcin Kondej
  • Iwona Kotowska
  • Wiesława Kowalczyk
  • Danuta Kryczko
  • Andrzej Kus
  • Krzysztof Lange
  • Agnieszka Laskowska
  • Dagmara Lewek
  • Iwona Lisewska
  • Michał Łukasik
  • Dorota Majewska
  • Ireneusz Malerowicz
  • Janusz Mikołajewski
  • Mirosław Montowski
  • Marcin Moraczewski
  • Wanda Mosakowska
  • Stefan Mucha
  • Jarosław Ostrowski
  • Damian Pakulski
  • Grażyna Pałasz
  • Anna Piątkowska
  • Piotra Pierzkalski
  • Hanna Przywitowska
  • Hanna Pyrczak
  • Ewa Radomska
  • Wiesław Radomski
  • Marcin Radomski
  • Wojciech Rębiałkowski
  • Adrianna Sanetra
  • Arkadiusz Saran
  • Katarzyna Skarżyńska
  • Błażej Snochowski
  • Zofia Spisz
  • Ewa Stefańska
  • Michał Stronikowski
  • Aleksandra Suchocka
  • Szymon Suchocki
  • Dorota Sylwestrzak
  • Beata Szarłat – Niedzielska
  • Mirosław Szczawiński
  • Sławomir Szkudlarz
  • Katarzyna Śliwińska
  • Rafał Śnieżawski
  • Jerzy Trescher
  • Agnieszka Uniowska
  • Olga Wacławik
  • Joanna Wierzchowska
  • Ryszard Wilmanowicz
  • Marek Wiśniewski
  • Tomasz Józef Wiśniewski
  • Romuald Wojak
  • Kinga Wołowska
  • Wiesław Woźniak
  • Małgorzata Wronecka
  • Lila Zduńska
  • Magdalena Zielińska
  • Izbella Ziemblicka
  • Romana Ziółkowska