tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Blog >> Zaproszenie AEA-EAL – Forum Prawników i Biznesu

Zaproszenie AEA-EAL – Forum Prawników i Biznesu

Szanowni Państwo

Członkowie AEA-EAL,

Koleżanki, Koledzy,

Przyjaciele naszego Stowarzyszenia,

 

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Was do udziału w kolejnym wydarzeniu AEA-EAL – Forum Prawników i Biznesu – Zmiana technologiczna a praktyka prawna. Konferencja będzie mieć miejsce w dniach 17 – 19 października w Łodzi. Celem Forum Prawników i Biznesu jest przedstawienie praktycznego stosowania nowych technologii w codziennej pracy. Chcemy skupić naszą uwagę na takich tematach jak: transformacja cyfrowa w kancelariach, wpływ i stosowanie konkretnych narzędzi IT (Blockchain, inteligentne umowy itd.) w świetle zmieniającej się praktyki zawodowej przewidywanie rozstrzygnięć wymiaru sprawiedliwości, czy sztuczna inteligencja oraz robotyka w prawie i w regulacjach. Priorytetem będzie dla nas omówienie bardzo konkretnych innowacji i technologii oraz ich wpływu na wykonywanie zawodów prawniczych i biznes. 

 

Prelegentami w trakcie Forum będą uznani specjaliści – praktycy prawa, twórcy startupów technologicznych i przedstawiciele świata akademickiego, dzięki którym debata w trakcie konferencji będzie mieć wymiar praktyczny.

 

Poza częścią naukową, Forum jest doskonałą okazją do wzajemnego poznania się, spotkania prawników z innych krajów, a także do odwiedzenia miasta Łodzi. W piątkowy wieczór 18 października będzie mieć miejsce wspólna kolacja. W sobotę organizujemy zwiedzanie miasta z przewodnikiem.

 

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do Łodzi oraz do udziału w dyskusjach, spotkania w przyjaznej atmosferze oraz do osobistego poznania członków AEA-EAL.

 

Polska wersja programu i formularza rejestracyjnego jest dostępna do pobrania na naszej stronie http://aea-eal.eu/?p=2266&lang=en_GB

 

Z najlepszymi życzeniami,

Wasz Zespół AEA-EAL