tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Blog >> Manual on the law relating to violence against women

Manual on the law relating to violence against women

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem w języku angielskim obejmującym swoim przedmiotem prawo odnoszące się do kwestii przemocy wobec kobiet w Anglii i Walii, Grecji, Irlandii, Włoszech, Irlandii Północnej, Polsce oraz Hiszpanii – „Manual on the law relating to violence against women”.

Dokument ten jest ukoronowaniem współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej programu TRAVAW, w którym Krajowa Rada Radców Prawnych uczestniczyła przez ostatnie dwa lata. Program opierał się na organizacji seminariów dla prawników z danego państwa we wszystkich ww. krajach partnerskich projektu. Podczas każdego takiego spotkania goszczeni byli także prelegenci z zagranicy.  W Warszawie seminarium TRAVAW odbyło się 27 października 2017 r., a relacja z tego wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej KIRP tutaj.

Szczegółowe informacje o programie TRAVAW można znaleźć także na stronie koordynatora projektu – Europejskiej Fundacji Prawników ELF tutaj. Program był współfinasowany ze środków Unii Europejskiej.