tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Aplikacja >> Praca dla aplikanta >> Praca dla Aplikanta (7.10.2019)

Praca dla Aplikanta (7.10.2019)

 

Kancelaria Radców Prawnych Nawrocki & Czerwiński Spółka  Partnerska w Toruniu poszukuje z grona aplikantów radcowskich kandydata do pracy w charakterze aplikanta radcowskiego.

 

Do zakresu obowiązków aplikanta należeć będzie m.in. pomoc w sporządzaniu pism procesowych, uczestniczenie w rozprawach sądowych, opiniowaniu i redagowaniu umów krajowych i zagranicznych, wsparcie w bieżącej obsłudze klientów i w biurze Kancelarii.  Od kandydatów oczekujemy sumienności, pracowitości, odpowiedzialności i predyspozycji do wykonywania pracy w zespole. Dobrze widziana jest wysoka średnia ocen z lat studiów i znajomość języków obcych.

 

Oferujemy zatrudnienie w formie umowy zlecenia; umożliwienie uczestnictwa w zajęciach, zgodnie z programem aplikacji; możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV i list motywacyjny na adres e-mail: ncl@ncl.pl

 

lub pocztą:

Kancelaria Radców Prawnych

 
Nawrocki & Czerwiński Spółka  Partnerska

 
Szosa Chełmińska 18 / 6 

 
87.100 Toruń

 
  

 
  
Kancelaria Radców Prawnych Nawrocki & Czerwiński sp.p. przeprowadzi rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami, jednakże zastrzegamy prawo odrzucenia każdej ze złożonych ofert bez dodatkowego uzasadnienia. Prosimy o opatrzenie ofert dopiskiem: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku”.