tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Aplikacja >> Lista Aplikantów >> Lista aplikantów II roku aplikacji radcowskiej w roku szkoleniowym 2019

Lista aplikantów II roku aplikacji radcowskiej w roku szkoleniowym 2019

  1. Baciński Piotr
  2. Bawtrol Karolina Katarzyna
  3. Bieniek-Garstka Ewelina
  4. Bilińska Paulina Katarzyna
  5. Bińkowski Patryk
  6. Brończyk Olga
  7. Bruszkowski Marek Tomasz
  8. Chabowska Monika
  9. Ciok Patryk
  10. Cybułka Tomasz
  11. Dałek Emilia
  12. Długozima – Skorska Olga
  13. Domańska Justyna
  14. Dubrownik Paulina Zuzanna
  15. Duda Agnieszka Justyna
  16. Dymek Agnieszka
  17. Fauk Marta Weronika
  18. Feldmann Adam Krzysztof
  19. Fierka Aleksandra Barbara
  20. Frączkowska Jagoda Justyna
  21. Garkowska Anna Maria
  22. Grabowska Aneta
  23. Grula Emilia
  24. Grzywacz Adrian Romuald
  25. Gulbertowicz Małgorzata Mariola
  26. Jarzębowska Anita
  27. Jesiołowska Katarzyna
  28. Justka Aleksandra
  29. Kalinowska Agnieszka
  30. Kalinowska Sylwia Magdalena
  31. Karszul Agnieszka Marianna
  32. Kołakowska Monika
  33. Kołodziejczak Anna Paulina
  34. Kołtuniak Paula Elżbieta
  35. Komorowska Paulina
  36. Koszczał Patrycja Weronika
  37. Kowalczyk Patryk
  38. Kowalska Magdalena Monika
  39. Kowalski Dariusz Krzysztof
  40. Kozicki Przemysław
  41. Krótka Patrycja
  42. Krupa Olga
  43. Kruszka Paweł Robert
  44. Kurtys Jakub
  45. Lech Maria Patrycja
  46. Lewandowska Paulina
  47. Lisowska Natalia Barbara
  48. Łoboda Bartosz Roch
  49. Łuczak Paweł Jakub
  50. Maciąg Kacper
  51. Majerski Marek Jarosław
  52. Manelski Łukasz Karol
  53. Manista Michał
  54. Marcinkowska Emilia
  55. Marcinkowska Julita
  56. Michalak  Anna Katarzyna
  57. Mikołajczyk Marcelina Katarzyna
  58. Modliborska Karolina Małgorzata
  59. Musiałowska Emilia
  60. Mużacz Katarzyna
  61. Nawrocki Krzysztof Paweł
  62. Olszewska Katarzyna
  63. Piątek Tomasz Michał
  64. Polak Paweł Mikołaj
  65. Prusińska Paulina Agata
  66. Radlak Oliwia Gabriela
  67. Rataj Paulina Eliza
  68. Rzeszowski Jakub Jan
  69. Samolińska Anna
  70. Skwarczyńska Aleksandra
  71. Stark Edyta
  72. Straszewska Kamila
  73. Toruńska Patrycja
  74. Twerd Mikołaj Zbigniew
  75. Tyburski Mariusz
  76. Urtnowski Jakub Miłosz
  77. Uziembło Mirosław Zygmunt
  78. Wełnicka Marta
  79. Wicke Joanna
  80. Wieczorek - Ciesielska Anita
  81. Wrzosek Magdalena
  82. Zawadzka Joanna Ewa
  83. Zgoliński Marek Wojciech
  84. Zyskowski Kacper Mateusz
  85. Żółtowski Maciej