tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Aplikacja >> Lista Aplikantów >> Lista aplikantów 2018-2020

Lista aplikantów 2018-2020

Lista aplikantów I roku aplikacji radcowskiej w roku szkoleniowym 2018

  1. Baciński Piotr
  2. Banaś Marcelina Katarzyna
  3. Bawtrol Karolina Katarzyna
  4. Bieniek-Garstka Ewelina
  5. Bilińska Paulina Katarzyna
  6. Bińkowski Patryk
  7. Brończyk Olga
  8. Bruszkowski Marek Tomasz
  9. Chabowska Monika
  10. Ciok Patryk
  11. Cybułka Tomasz
  12. Dałek Emilia
  13. Długozima Olga
  14. Dubrownik Paulina Zuzanna
  15. Duda Agnieszka Justyna
  16. Dymek Agnieszka
  17. Fauk Marta Weronika
  18. Feldmann Adam Krzysztof
  19. Fierka Aleksandra Barbara
  20. Frączkowska Jagoda Justyna
  21. Grabowska Aneta
  22. Grula Emilia
  23. Grzywacz Adrian Romuald
  24. Gulbertowicz Małgorzata Mariola
  25. Jabłońska Paulina Agata
  26. Jankowska Magdalena
  27. Jarzębowska Anita
  28. Jesiołowska Katarzyna
  29. Justka Aleksandra
  30. Kalinowska Agnieszka
  31. Kalinowska Sylwia Magdalena
  32. Karszul Agnieszka Marianna
  33. Kołakowska Monika
  34. Kołodziejczak Anna Paulina
  35. Kołtuniak Paula Elżbieta
  36. Komorek Justyna
  37. Komorowska Paulina
  38. Koszczał Patrycja Weronika
  39. Kowalska Magdalena Monika
  40. Kowalski Dariusz Krzysztof
  41. Kozicki Przemysław
  42. Krótka Patrycja
  43. Krupa Olga
  44. Kruszka Paweł Robert
  45. Lech Maria Patrycja
  46. Lewandowska Paulina
  47. Łoboda Bartosz Roch
  48. Łuczak Paweł Jakub
  49. Maciąg Kacper
  50. Majerski Marek Jarosław
  51. Manelski Łukasz Karol
  52. Manista Michał
  53. Marcinkowska Emilia
  54. Marcinkowska Julita
  55. Michalak  Anna Katarzyna
  56. Modliborska Karolina Małgorzata
  57. Musiałowska Emilia
  58. Mużacz Katarzyna
  59. Nawrocki Krzysztof Paweł
  60. Olszewska Katarzyna
  61. Piątek Tomasz Michał
  62. Polak Paweł Mikołaj
  63. Radlak Oliwia Gabriela
  64. Radomska Anna Maria
  65. Rataj Paulina Eliza
  66. Rzeszowski Jakub Jan
  67. Skwarczyńska Aleksandra
  68. Stark Edyta
  69. Straszewska Kamila
  70. Szczyżyńska Patrycja Monika
  71. Toruńska Patrycja
  72. Twerd Mikołaj Zbigniew
  73. Urtnowski Jakub Miłosz
  74. Uziembło Mirosław Zygmunt
  75. Wełnicka Marta
  76. Wicke Joanna
  77. Wieczorek Anita
  78. Wolska Natalia Barbara
  79. Wrzosek Magdalena
  80. Zawadzka Joanna Ewa
  81. Zgoliński Marek Wojciech
  82. Zyskowski Kacper Mateusz
  83. Żółtowski Maciej